Szkolenie online

Reforma podstawowej opieki zdrowotnej

Reforma podstawowej opieki zdrowotnej
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

W dniu 27 października 2017 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił nową ustawę o podstawowej opiece zdrowotnej, która, co do zasady, weszła w życie z dniem 1 grudnia 2017 roku.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: LEX Ochrona Zdrowia, LEX Ochrona Zdrowia Optimum/Premium. 

Szczegóły szkolenia

Cele

Cele

Celem ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej pozostaje zwiększenie znaczenia podstawowej opieki zdrowotnej w polskim systemie opieki zdrowotnej oraz skoordynowanie podstawowej opieki zdrowotnej z pozostałymi częściami systemu opieki zdrowotnej. Ustawa wprowadza nowy model opieki oparty na zespole podstawowej opieki zdrowotnej, złożonym z lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej oraz określa zasady koordynacji działań podstawowej opieki zdrowotnej z osobami udzielającymi świadczeń specjalistycznych, przedstawicielami organizacji i instytucji działających na rzecz zdrowia oraz organami administracji publicznej, a także z dyrektorami szkół oraz innych placówek oświatowych.

 

Jednocześnie ustawa wprowadza nowe zasady finansowania świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej oraz oceny jakości udzielanych świadczeń.

 

Szkolenie poświęcone nowym przepisom, które weszły w życie z dniem 1 grudnia 2017 roku nie tylko przedstawia wspomniane zmiany, ale co istotniejsze, prezentuje je w kontekście obowiązujących dotąd rozwiązań legislacyjnych. 


Wszystkie omawiane zagadnienia konfrontowane są nade wszystko z praktyką postępowania. 

Prelegenci

Prelegenci

male

Artur Paszkowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie prowadzi dla uczestników studiów podyplomowych oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (prawo cywilne i administracyjne), od sześciu lat związany z publiczną służbą zdrowia, również jako uczestnik kilkuset postępowań konkursowych oraz odwoławczych. Autor kilkuset publikacji, komentarzy oraz glos z zakresu prawa ubezpieczeń zdrowotnych, w szczególności dotyczących kontraktowania świadczeń opieki zdrowotnej i zasad realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. Od kilku lat współpracuje z Wolters Kluwer.

Odbiorcy

Odbiorcy

Szkolenie kierowane jest do wszystkich podmiotów realizujących zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz do osób zarządzających i kierujących placówkami medycznymi.

 

 

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 11 stycznia 2018 r. o godzinie 11:30. 
 
Zapisy prowadzone są do godziny 10:00 w dniu szkolenia.  

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.
 
Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: LEX Ochrona Zdrowia, LEX Ochrona Zdrowia Optimum/Premium. 

 
WAŻNE
Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay). 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agnieszka Koziarek, agnieszka.koziarek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com