Szkolenie online
14:00 09.12.2021

Krajowy Rejestr Zadłużonych – Cyfryzacja postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych

Krajowy Rejestr Zadłużonych – Cyfryzacja postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych
BEZPŁATNIE
Szkolenie jest dostępne bezpłatnie dla Klientów wybranych produktów Wolters Kluwer
Cena
49,00 zł/ os netto
(60,27 zł/os brutto)

Cyfryzacja postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych to szansa na znaczące przyspieszenie tych procesów i podniesienie ich efektywności, ale również zwiększenie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Początkowo będzie też dużym wyzwaniem dla sądów i doradców restrukturyzacyjnych, ale też dla uczestników tych postępowań oraz ich pełnomocników. W jaki sposób KRZ zmieni prowadzenie postępowań insolwencyjnych oraz ich obsługę? Jak zmieni się sytuacja dłużników i wierzycieli? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć na szkoleniu, które przybliży zakres działania Rejestru oraz wyzwania związane z jego wprowadzeniem.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Program szkolenia

 

 1. Funkcje KRZ (czym Rejestr będzie a czym nie będzie)
 2. Jakie podmioty mogą trafić do KRZ?
 3. Zakres ujawnianych informacji
 4. Dostęp do Rejestru
 5. Elektroniczne składanie pism
 6. Doręczenia elektroniczne
 7. Korygowanie danych w Rejestrze

Prelegenci

Prelegenci

Anna Michalska

Doradca restrukturyzacyjny, absolwent prawa na WPiA Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła liczne szkolenia organizowanych przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury, w tym z zakresu ekonomii i finansów prowadzone w ramach Podyplomowych Studiów Menedżerskich Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wykłada prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe na studiach podyplomowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spe­cja­li­zu­je się w ob­sza­rze pra­wa zwią­za­nym z nie­wy­pła­cal­no­ścią przed­się­bior­ców oraz zarządzaniu procesami re­struk­tu­ry­za­cji. W ramach swojej praktyki zawodowej zdobyła kilkunastoletnie doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu procesów upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorców działających we wszystkich sektorach gospodarki, również w odniesieniu do dużych spółek giełdowych.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 9 grudnia 2021r. o godz. 14:00. Potrwa 1 godzinę, max 75 minut.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 13:00 w dniu szkolenia.​

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX ( podaj login i hasło używane do logowania do posiadanego pakietu LEX)
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie 
 3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox.

 

Po szkoleniu

Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.

 

 

Dla kogo szkolenie

Dla użytkowników LEX

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:

 

Lex Windykacje 
LEX Omega dla Sądów 
LEX Kancelaria Standard/Optimum/Premium 
Dział Prawny Standard/Optimum/Premium 

LEX Banki Standard 
LEX Banki Premium 

 

Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.

 

Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)

Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
49,00 zł/ os netto ( 60,27 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
09.12.2021 , 14:00
Czas trwania:
1h

Zgłoszenia

Termin zgłoszeń upływa:
2021-12-09 r.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com