Szkolenie online

Kontrola zarządcza w jednostkach samorządu terytorialnego - warsztaty zamknięte z zastosowaniem LEX Kontrola Zarządcza dla grup do 15 i 30 osób

Kontrola zarządcza w jednostkach samorządu terytorialnego - warsztaty zamknięte z zastosowaniem LEX Kontrola Zarządcza dla grup do 15 i 30 osób
Warsztaty kończące się certyfikatem
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Czy Twoi pracownicy dysponują usystematyzowaną wiedzą z obszaru kontroli zarządczej? Czy masz opracowany proces zarządzania w swoim urzędzie? Czy wiesz, jak przy pomocy posiadanych narzędzi informatycznych ułatwić realizację zadań, podejmować trafne decyzje i redukować zagrożenia?

 

Chcąc zapewnić Ci wsparcie merytoryczne i praktyczne w prowadzeniu ustawowego obowiązku procesów kontroli zarządczej, przygotowaliśmy szkolenia certyfikowane. Warsztaty realizowane są w oparciu o szkoleniowy dostęp każdego uczestnika do systemu LEX Kontrola Zarządcza.

 

Biorąc udział w praktycznym szkoleniu online pracownicy urzędu podniosą kompetencje w zakresie skutecznego zarządzania urzędem, a także zyskają praktyczne umiejętności stosowania procesów kontroli zarządczej.

 

Prowadzącym warsztaty jest ceniony ekspert i audytor wewnętrzny.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Część I: Wprowadzenie merytoryczne w zakresie kontroli zarządczej - podstawa do ćwiczeń warsztatowych (90 minut)

 

» Wymagania prawne i regulacyjne.

» Najczęściej występujące praktyki w kontroli zarządczej w obszarach będących przedmiotem warsztatu (pożądane i niepożądane).

» Najczęściej stosowane rozwiązania informatyczne (szanse i ograniczenia).

» Możliwe błędy we wdrożeniu lub analizie przedwdrożeniowej i sposoby ich rozwiązania.

» Korzyści wynikające z zastosowania dojrzałych rozwiązań.

 

Część II: Warsztaty praktyczne z zastosowaniem programu LEX Kontrola Zarządcza (210 minut)

 

» Zdefiniowanie problemu (np. identyfikacja ryzyka w zakresie zamówień publicznych, pozostałych obszarów).

» Możliwe sposoby rozwiązań eksperckich.

» Rozwiązanie problemu za pomocą systemu LEX Kontrola Zarządcza.

» Pytanie kontrolne zadawane przez prowadzącego.

» Analiza wyników.

» Przedstawienie wyników.

 

Przedstawiony program może być skonsultowany i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Korzyści

Korzyści

Kontrola zarządcza pomaga w spełnieniu rosnących oczekiwań obywateli dotyczących m.in. skrócenia czasu załatwiania spraw, zwiększania przejrzystości procedur, podnoszenia kompetencji urzędników, a także dostępu do usług internetowych. Przygotowane przez nas warsztaty online z zastosowaniem narzędzia LEX Kontrola Zarządzca pozwolą pracownikom urzędu na praktyczną realizacje tych oczekiwań.

 

Biorąc udział w szkoleniu:

Pogłębisz i uporządkujesz posiadaną wiedzę i umiejętności z praktycznej realizacji standardów kontroli zarządczej, które są niezbędne do sprawnego zarządzania urzędem.
Podniesiesz kompetencje w zakresie skutecznego zarządzania ryzykiem i zgodnością działania z prawem.

Dowiesz się, jak zapewnić sprawną pracę wszystkich działów w urzędzie, aby efektywnie monitorować ryzyka i podejmować trafne decyzje.

Pokażemy Ci, że dzięki informatyzacji i standaryzacji kontroli zarządczej zyskasz wsparcie w podejmowaniu decyzji zarządczych.

Zobaczysz również, jak w pełni wykorzystać możliwości programu LEX Kontrola Zarządcza w codziennej obsłudze procesów kontroli zarządczej.
 Otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

 

 

 

 

 

Wykładowcy

Wykładowcy

Piotr Welenc

 

Ekspert firmy BW Advisory ds. GRC, współpracującej z Wolters Kluwer Polska. Pracował w NBP, ZUS, na Politechnice Warszawskiej oraz na rzecz Komisji ds. budowy systemu zarządzania ryzykiem w NBP. Wykonywał audyty dla Europejskiego Banku Centralnego. Wykładał w ponad 18 uczelniach w Polsce. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, monitorowaniu i audytowaniu systemu kontroli zarządczej w jednostkach publicznych. Doktorant Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk. Ekspert w zakresie GRC, analizy procesowej, IT governance, compliance, ochrony sygnalistów i RODO. Doradca spółek giełdowych i jednostek sektora finansów publicznych w zakresie GRC. Członek Komisji ds. compliance w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. Wykładowca na szkoleniach ACO i ACE; członek Rady Naukowej czasopisma „Compliance” Instytutu Compliance. Autor ponad 30 publikacji dotyczących zagadnień audytu, ryzyka, governance.

 

Posiada certyfikaty: MBA, CISA, CICA, CGEIT, CRISC, CRMA, CDPSE, ACO, IRCA ISO22301 LA, IRCA ISO27001 LA, ISO20000 LA, QAVal.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania:

 

Szkolenia realizowane są w terminach indywidualnie ustalanych z Klientem. Szkolenie może być realizowane w podziale na kilka dni.

 

Podstawowy czas trwania szkolenia – 5 godzin (90 minut część teoretyczna + 210 minut warsztaty)

Do czasu szkolenia należy doliczyć 45 minut przerw.

 

Część warsztatowa realizowana jest dla grup maksymalnie 15-osobowych, dlatego dla szkoleń, do których przystępuje grupa do 30 pracowników stosuje się wspólną część teoretyczną i rozbicie części warsztatowej na dwie grupy.

 

Cena:

WARIANT 1  WARIANT 2
3900 zł netto / grupa do 15 uczestników
(4797 zł brutto / grupa do 15 uczestników)
6900 zł netto / grupa do 30 uczestników
(8487 zł brutto / grupa do 30 uczestników)

 

Zamówienia:

 

W celu umówienia zamkniętego szkolenia warsztatowego online prosimy o indywidualny kontakt:

Rafał Rymkiewicz

tel. +48 516 005 818

rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

 

Wymagania techniczne:

 

Warsztaty realizowane są w oparciu o dostęp do szkoleniowej wersji LEX Kontrola Zarządcza.

 

Minimalne wymagania techniczne:


- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM,
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s,
- zalecane jest otworzenie linku pokoju szkoleniowego w przeglądarce Chrome lub ewentualnie Firefox (inne przeglądarki mogą powodować zakłócenia techniczne, np. z odbiorem dźwięku).

Zalecamy przeprowadzenie testu gotowości technicznej do szkolenia.
Wykonaj test swojego komputera, klikając ::Tutaj::

 

Dla kogo jest szkolenie:

 

Webinar jest przeznaczony dla wszystkich pracowników urzędu oraz jednostek podległych, gdzie został wdrożony system LEX Kontrola zarządcza.

 

Po szkoleniu:

Każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów szkoleniowych, który będzie dostępny na koncie użytkownika strony szkolenia.wolterskluwer.pl. Po zakończeniu zajęć uczestnicy otrzymają dodatkowo dostęp do pełnego nagrania kursu.

 

WAŻNE!

Po zakończeniu szkolenia, na koncie użytkownika zostanie udostępniony test weryfikujący zdobytą wiedzę. Uczestnicy, którzy uzyskają pozytywny wynik testu, zostaną uhonorowani certyfikatem.

Każdemu uczestnikowi przysługuje 1 termin poprawkowy. Będzie on ustalany indywidualnie.

 

Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma 21-dniowy dostęp do LEX Administracja (Pakiet Urząd i Obywatele Optimum), w ramach którego będzie można korzystać z:

  • praktycznych wskazówek z obszaru zarządzania urzędem, kontroli zarządczej, prawa, postępowania administracyjnego, organizacji i działań jednostki oraz jego jednostek podległych;
  • usługi zadawania pytań m.in. z zakresu kontroli zarządczej! Rozwiąż swoje problemy i wątpliwości – zadaj pytanie!

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Rafał Rymkiewicz

tel. +48 516 005 818

rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
3900,00 zł/ os netto ( 4797,00 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
5 godzin

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Rafał Rymkiewicz

tel. +48 516 005 818

rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com