dostosowanie do infywidualnych potrzeb
dostosowanie do indywidualnych potrzeb
płatność po zrealizowanej usłudze
płatność po zrealizowanej usłudze
Szkolenie online

Składanie oświadczeń o przynależności do grupy kapitałowej

Składanie oświadczeń o przynależności do grupy kapitałowej
W postępowaniu o udzielenie zamówienia wykonawca składa oświadczenie w przedmiocie przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej w terminie trzech dni od uzyskania informacji o tym, jakie podmioty są uczestnikami tego postępowania. Ustawodawca uznał grupę kapitałową za potencjalne narzędzie przyczyniające się do niezgodnego z przepisami udzielenia zamówienia. Istnieje bowiem znaczne ryzyko, że konkurencyjność ofert złożonych przez podmioty powiązane kapitałowo będzie miała charakter pozorny, a w rzeczywistości będą one tak skonstruowane, aby w większej mierze realizować interesy wykonawcy niż zamawiającego.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie
Pobierz PDF Wydrukuj Podziel się na Facebooku Udostępnij na Twitterze

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska, którzy posiadają przynajmniej jeden z produktów: LEX Zamówienia Publiczne Optimum/Premium/Prestige, LEX Navigator Zamówienia Publiczne

Szczegóły szkolenia

Cele

Cele

Uczestnicząc w szkoleniu:

  • poznasz zasady składania oświadczeń o przynależności do grupy kapitałowej
  • poznasz terminy, których należy dopełnić w związku z tą procedurą
  • posłuchasz o najczęściej pojawiających się problemach w zakresie oświadczeń o grupie kapitałowej

Prelegenci

Prelegenci

Małgorzata Sieradzka

Profesor na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, autorka ponad 250 publikacji, w tym 5 monografii oraz komentarzy do ustaw; adwokat specjalizujący się w prawie konkurencji oraz prawie zamówień publicznych prowadzący szeroką praktykę w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w sprawach karnych, przed organami antymonopolowymi oraz KIO i SO, ekspert UOKiK w zakresie zmów przetargowych, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, członek Stowarzyszenia Prawa Konkurencji, członek CARS.

Odbiorcy

Odbiorcy

Odbiorcy:

  • pracownicy działów zamówień publicznych administracji rządowej i samorządowej, a także innych podmiotów zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych (szpitale, szkoły, instytucje kulturalne, etc.)
  • prawnicy specjalizujący się w prawie zamówień publicznych

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie on-line odbędzie się 24 maja 2017r. o godzinie 11:00. 

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska, którzy posiadają przynajmniej jeden z produktów: LEX Zamówienia Publiczne Optimum/Premium/Prestige, LEX Navigator Zamówienia Publiczne

 

WAŻNE

Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay)

 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agnieszka Koziarek, agnieszka.koziarek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com