Szkolenie online

Składanie oświadczeń o przynależności do grupy kapitałowej

Składanie oświadczeń o przynależności do grupy kapitałowej
W postępowaniu o udzielenie zamówienia wykonawca składa oświadczenie w przedmiocie przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej w terminie trzech dni od uzyskania informacji o tym, jakie podmioty są uczestnikami tego postępowania. Ustawodawca uznał grupę kapitałową za potencjalne narzędzie przyczyniające się do niezgodnego z przepisami udzielenia zamówienia. Istnieje bowiem znaczne ryzyko, że konkurencyjność ofert złożonych przez podmioty powiązane kapitałowo będzie miała charakter pozorny, a w rzeczywistości będą one tak skonstruowane, aby w większej mierze realizować interesy wykonawcy niż zamawiającego.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska, którzy posiadają przynajmniej jeden z produktów: LEX Zamówienia Publiczne Optimum/Premium/Prestige, LEX Navigator Zamówienia Publiczne

Szczegóły szkolenia

Cele

Cele

Uczestnicząc w szkoleniu:

  • poznasz zasady składania oświadczeń o przynależności do grupy kapitałowej
  • poznasz terminy, których należy dopełnić w związku z tą procedurą
  • posłuchasz o najczęściej pojawiających się problemach w zakresie oświadczeń o grupie kapitałowej

Prelegenci

Prelegenci

Małgorzata Sieradzka

Profesor na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, autorka ponad 250 publikacji, w tym 5 monografii oraz komentarzy do ustaw; adwokat specjalizujący się w prawie konkurencji oraz prawie zamówień publicznych prowadzący szeroką praktykę w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w sprawach karnych, przed organami antymonopolowymi oraz KIO i SO, ekspert UOKiK w zakresie zmów przetargowych, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, członek Stowarzyszenia Prawa Konkurencji, członek CARS.

Odbiorcy

Odbiorcy

Odbiorcy:

  • pracownicy działów zamówień publicznych administracji rządowej i samorządowej, a także innych podmiotów zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych (szpitale, szkoły, instytucje kulturalne, etc.)
  • prawnicy specjalizujący się w prawie zamówień publicznych

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie on-line odbędzie się 24 maja 2017r. o godzinie 11:00. 

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska, którzy posiadają przynajmniej jeden z produktów: LEX Zamówienia Publiczne Optimum/Premium/Prestige, LEX Navigator Zamówienia Publiczne

 

WAŻNE

Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay)

 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agnieszka Koziarek, agnieszka.koziarek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com