Szkolenie online

Tarcze antykryzysowe w zakresie podatków i opłat lokalnych

Tarcze antykryzysowe w zakresie podatków i opłat lokalnych
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Gorący okres pandemii wpłynął w znaczący sposób na wiele dziedzin prawa, wymuszając liczne zmiany przepisów oraz szybkie reagowanie na dynamiczną sytuację w kraju. Jednostki samorządu terytorialnego, jako ważne podmioty stanowiące prawo samorządowe oraz będące czynnym organem podatkowym, także musiały się zmierzyć w nową sytuacją i odnaleźć się w gąszczu szybkich zmian w przepisach. Jedną z takich gałęzi, która wymusza na samorządach doskonałe orientowanie się w przepisach oraz wprowadzenie nowych zmian w procedurach są podatki i opłaty lokalne.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Na szkoleniu zostaną omówione nowe instrumenty wsparcia, które w ustawie antykryzysowej przewidziano dla JST m.in.: 

 

  1. W jaki sposób JST powinny stosować przepisów tarczy antykryzysowej  w zakresie zwolnienia przedsiębiorców z podatku od nieruchomości;
  2. Ulgi w spłacie należności podatkowych, które mogą przyznawać gminne organy podatkowe;
  3. Przepisy Tarczy Antykryzysowej 4.0. co oznaczają dla JST i jakie rozwiązania mają poprawić płynność finansową samorządów.

Prelegenci

Prelegenci

Agata Żemełko

Doradca podatkowy w Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. k. (SDZLEGAL SCHINDHELM). Od wielu lat wspiera polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego. Reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych i sądowo-administracyjnych. Aktywnie działa także w obszarach związanych z ulgami na nowe technologie i innowacyjność.
Absolwentka wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Licencjonowany doradca podatkowy od 2014 r.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 1 lipca 2020 r. o godzinie 12:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 11:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Nagranie ze szkolenia online będzie dostępne dla wszystkich Użytkowników systemu LEX w ramach nowego, bezpłatnego modułu LEX Alert Koronawirus.

 

By zapisać się bezpłatnie na szkolenie online, prosimy przed zapisem o wylogowanie się z produktu LEX.

 

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają LEX Alert Koronawirus

  

 

 


Jakie są wymagania techniczne, aby móc uczestniczyć w szkoleniu online?

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online zalecamy korzystanie z następującego sprzętu:

komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80.

 

Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Chrome, Mozilla Firefox ) oraz wtyczki Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
49,00 zł/ os netto ( 60,27 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
1h

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com