Szkolenie online

Zadania urzędników wyborczych

Zadania urzędników wyborczych
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Ustawa z 11 stycznia 2018 r., nowelizująca Kodeks wyborczy, ustanowiła nową kategorię urzędników: urzędników wyborczych oraz powołała Korpus Urzędników Wyborczych. Urzędnicy ci przejmują znaczącą część zadań związanych z organizacją i przeprowadzeniem wyborów, które do tej pory realizowały przede wszystkim organy samorządu terytorialnego.

 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

W czasie szkolenia zostaną omówione: status urzędników wyborczych, a także ich kompetencje w zakresie organizacji i przeprowadzenia wyborów oraz zarysowany zostanie sposób realizacji zadań im przydzielonych.

 

Szkolenie będzie obejmowało w szczególności takie zagadnienia jak:
• status urzędników wyborczych;
• kodeksowe zadania i kompetencje urzędników wyborczych;
• sposób realizacji zadań i kompetencji przez urzędników wyborczych;
• nadzór nad urzędnikami wyborczymi;
• wygaśnięcie funkcji urzędnika wyborczego.

Prelegenci

Prelegenci

prof. nadzw. dr hab. Anna Rakowska-Trela

Doktor habilitowany nauk prawnych, profesor w katedrze Prawa Konstytucyjnego UŁ, adwokat. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa konstytucyjnego, w tym przede wszystkim prawa wyborczego, ale także prawa samorządowego, wolności i praw człowieka, władzy sądowniczej. Autorka analiz sporządzanych na zlecenie Biura Analiz Sejmowych co do konstytucyjności projektów ustaw, a także projektów ustaw przygotowywanych dla klubów poselskich i parlamentarnych. Sekretarz czasopisma „Studia Wyborcze”. Kierownik prowadzonego na UŁ Podyplomowego studium Prawa Wyborczego.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 19 lipca 2018 r. o godzinie 12:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 11:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer - wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com