Szkolenie online

Postępowanie zamawiającego po wniesieniu odwołania. Obowiązki, uprawnienia i pułapki

Postępowanie zamawiającego po wniesieniu odwołania. Obowiązki, uprawnienia i pułapki
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Podczas szkolenia będzie można zapoznać się z kluczowymi problemami proceduralnymi, jakie powoduje dla zamawiającego wniesienie odwołania. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie - jak powinien postępować zamawiający po otrzymaniu kopii odwołania, jakie ma obowiązki, ale i możliwości działania. Poruszymy także temat granic współpracy przed rozprawą pomiędzy zamawiającym a wykonawcą, który zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego, a ściślej w jaki sposób efektywnie wykorzystać jego udział w postępowaniu odwoławczym.

 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Plan szkolenia:

 

 1. Termin na wniesienie odwołania i sposób jego liczenia
 2. Wniesienie odwołania i jego konsekwencje – termin związania ofertą, zakaz zawarcia umowy
 3. Wezwanie do zgłoszenia przystąpienia do postępowania odwoławczego – termin, treść i sposób przekazania przez Zamawiającego
 4. Analiza treści odwołania i decyzja o sposobie rozpatrzenia zarzutów przez zamawiającego
 5. Uwzględnienie odwołania i jego konsekwencje
 6. Obrona stanowiska zamawiającego – odpowiedź na odwołanie i ustosunkowanie się do zarzutów
 7. Problem współpracy z wykonawcami zgłaszającymi przystąpienie po stronie zamawiającego – co można, a czego nie powinno się robić

 

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do pracowników jednostek zamawiających. Uczestnicy szkolenia będą mogli zadawać pytania i uzyskać certyfikat z udziału w szkoleniu (po zdaniu testu wiedzy).

Prelegenci

Prelegenci

male

Paweł Wójcik

Specjalista z zakresu zamówień publicznych, autor kilkudziesięciu publikacji prasowych ( m.in. Gazeta Prawna, Gazeta Samorządu i Administracji, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw) na temat zamówień publicznych a także komentarzy problemowych w Systemie Informacji Prawnej LEX, autor opracowania Tajemnica przedsiębiorstwa w zamówieniach publicznych (wyd. Wrocław 2010) oraz ksiązki Zamówienia publiczne na usługi w zakresie badań naukowych (Wolters Kluwer 2012).

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 15 grudnia 2021r. o godz. 12:00. Potrwa 1 godzinę, max 75 minut.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 11:00 w dniu szkolenia.​

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie mailem i danymi do których jest przypisana licencja Lex.
 3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox.

 

Po szkoleniu

Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.

 

 

Dla kogo szkolenie

Dla użytkowników LEX

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:

 

Zamówienia Publiczne Standard 
Zamówienia Publiczne Optimum 
Zamówienia Publiczne Premium 

 

Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.

 

Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)

Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com