Szkolenie online

Jak monitorować zgodność z przepisami prawa w systemie LEX Kontrola Zarządcza?

Jak monitorować zgodność z przepisami prawa w systemie LEX Kontrola Zarządcza?
Szkolenie dedykowane jest dla użytkowników oprogramowania LEX Kontrola Zarządcza. To jest dla sekretarzy, audytorów wewnętrznych, kierowników wydziałów oraz jednostek podległych, jak i pracowników urzędów, którzy są odpowiedzialni za realizację kontroli zarządczej.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

1 stycznia 2021 r. weszła w życie nowa ustawa Prawo zamówień publicznych. Mając na uwadze ilość zmian i obowiązków, jakie czekają zamawiających i wykonawców – wprowadziliśmy do LEX Kontrola Zarządcza nowe listy kontrolne właśnie z tego zakresu.  

 

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, dzięki któremu ugruntujesz i poszerzysz umiejętności w zakresie stosowania list kontrolnych do monitorowania zgodności z prawem w różnych obszarach działalności urzędu.

 

Dzięki zdobytej wiedzy podczas webinarium sprawdzisz, czy w Twoim urzędzie występują ryzyka związane z brakiem zgodności z prawem oraz zweryfikujesz czy dostosowałeś się już do nowych zmian legislacyjnych w zakresie zamówień publicznych.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Podczas szkolenia pokażemy, jak w praktyce za pomocą list kontrolnych w systemie LEX Kontrola Zarządcza weryfikować zgodność z przepisami ­prawa oraz identyfikować obszary potencjalnych niezgodności. Mając na uwadze nową ustawę Prawo zamówień publicznych pokażemy m.in. na tym przykładzie jak za pomocą list kontrolnych uniknąć ryzyka braku zgodności w tym zakresie.

 

Główne zagadnienia  - dowiesz się jak:

  • monitorować zgodność działania z przepisami prawa oraz procedurami wewnętrznymi,
  • weryfikować przygotowanie własnych dokumentów i procedur do nowych regulacji,
  • korzystać z eksperckich list kontrolnych i przygotować własne,
  • przeprowadzać badania zgodności i analizować wyniki.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 29 stycznia 2021 r. o godzinie 10:00.

 

Zapisy prowadzone są do godziny 9:00 w dniu szkolenia.

 

Czas trwania szkolenia: 60 minut.

 

Jakie są wymagania techniczne, aby móc uczestniczyć w szkoleniu online?

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online zalecamy korzystanie z następującego sprzętu:

komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80.

 

Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Chrome, Mozilla Firefox ) oraz wtyczki Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com