Szkolenie online

LEX Navigator - najkrótsza droga do celu

LEX Navigator - najkrótsza droga do celu
To interaktywne diagramy pokazujące scenariusze przebiegu procesu, terminy do dokonania określonych czynności, ryzyka związane z niewykonaniem działania oraz potencjalne relacje między uczestnikami postępowania. Pozwalają przewidzieć skutki popełnienia błędów oraz potencjalne reakcje innych uczestników postępowania (np. sądów, PIP, ZUS). Procedury opatrzone są praktycznymi wskazówkami, najważniejszym orzecznictwem oraz dostępem do wyselekcjonowanych dokumentów wykładni i praktyki.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu na którym omówimy pracę z LEX Navigator. 

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska - wymagana rejestracja. 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szkolenie online na którym omówimy:

 

  • Zakres tematyczny i zastosowanie procedur zawartych w Navigatorach
  • Ścieżki wyszukiwania procedur – na podstawie przykładów
  • Formę przedstawienia i omówienia procedur: grafika oraz kroki postępowania – praktyczne ułatwienia podczas śledzenia i interpretowania procesów
  • Ocenę co do aktualności i wersje czasowe procedur
  • Powiazanie poszczególnych kroków procedur z innymi dokumentami w bazie np. orzecznictwem, pismami urzędowymi, prawodawstwem, odpowiedziami ekspertów, komentarzami, monografiami, pytaniami użytkowników i odpowiedziami ekspertów
  • Procedury poprzedzające i procedury następujące – przejście pomiędzy procesami
  • Drukowanie, wysyłanie, zapisywanie i dodawanie procedur do aktówki

Partnerzy

Partnerzy merytoryczni

LEX Navigator Prawo Pracy

LEX Navigator Prawo Pracy prezentuje najważniejsze i najczęściej stosowane procedury z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, BHP w formie interaktywnych diagramów. 
Schematy pokazują wariantowe scenariusze przebiegu postępowania, terminy do dokonania czynności procesowych oraz potencjalne reakcje innych uczestników postępowania (np. sądów, PIP, ZUS). Procedury są opatrzone autorskimi poradami oraz komentarzem eksperckim, orzecznictwem i podstawami prawnymi. 

Odwiedź stronę

LEX Navigator Procedury BHP

LEX Navigator Procedury BHP to przełomowe narzędzie prezentujące najważniejsze i najczęściej stosowane procedury z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, w formie przejrzystych diagramów.

Procedury BHP określają wymagania z zakresu bezpieczeństwa, jakie należy spełnić, przygotowując oraz prowadząc pracę na każdym stanowisku. Ich treść wynika z obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy określonych przepisami prawnymi w Polsce, a także szczegółowych norm dotyczących maszyn, urządzeń, narzędzi, zabezpieczeń oraz wskazówek technologicznych dla różnych rodzajów robót.

Wszystkie procesy przedstawione są krok po kroku w postaci:

  • interaktywnych diagramów składających się z kilku do kilkunastu kroków przypisanych do poszczególnych uczestników danego postępowania; diagramy pokazują różne scenariusze przebiegu danego postępowania, terminy do dokonania określonych czynności, potencjalne reakcje innych uczestników postępowania; unikalna forma graficzna gwarantuje, że nawet najbardziej skomplikowana procedura stanie się prosta i klarowna
  • kluczowe kroki w każdej procedurze opatrzone są praktycznymi wskazówkami –czyli krótkimi, praktycznymi informacjami dotyczącymi każdego kroku procedury
  • lista powiązanych dokumentów umożliwia łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych aktów prawnych, wzorów czy orzeczeń

LEX Navigator Procedury Podatkowe

LEX Navigator to przełomowe narzędzie prezentujące czynności procesowe w formie przejrzystych diagramów. Schematy pokazują różne scenariusze przebiegu danego postępowania, terminy do dokonania określonych czynności, potencjalne reakcje innych uczestników postępowania. Kluczowe kroki w każdej procedurze prezentowane są w bogatym kontekście merytorycznym, na który składają się porady i komentarze pod redakcją naukową uznanych autorytetów, podstawy prawne oraz odpowiednio wyselekcjonowane fragmenty dokumentów wykładni i praktyki.

LEX Navigator Zamówienia Publiczne

LEX Navigator Zamówienia Publiczne to program oparty o schematy procedur z praktycznymi, autorskimi wskazówkami do kroków, wzbogacone dokumentami wykładni; zawiera procedury z zakresu ustawy - Prawo zamówień publicznych, ustawy o koncesji na roboty budowlane lub usługi i ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 6 września 2017r. o godzinie 10:00. 

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer Polska - wymagana rejestracja. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 09:00 w dniu szkolenia.  

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator
Partner merytoryczny
Partner merytoryczny
Partner merytoryczny

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Agnieszka Koziarek, agnieszka.koziarek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com