Szkolenie online

LEX Ochrona Zdrowia- nowości w zasobach i kluczowe funkcjonalności serwisu

LEX Ochrona Zdrowia- nowości w zasobach i kluczowe funkcjonalności serwisu
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Choć przełom roku przyniósł wiele ważnych z punktu widzenia placówek medycznych zmian, to prawdziwe wyzwanie dopiero przed szpitalami i przychodniami. W pierwszym kwartale ma zostać bowiem przyjęta zapowiadana od blisko dwóch lat ustawa o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która zobliguje placówki do uzyskania autoryzacji czy prowadzenia wewnętrznego systemu zarządzania jakością. W perspektywie są również zmiany w opiece nad pacjentami onkologicznymi, coroczne podwyżki minimalnych wynagrodzeń w ochronie zdrowia czy nowelizacja ustawy refundacyjnej.
Co jeszcze zmieni się w prawie ochrony zdrowia? Jakie modyfikacje czekają placówki w najbliższym czasie i jak się na nie przygotować? Dlaczego pomoże Ci w tym w LEX Ochrona Zdrowia i jakie materiały już znajdziesz w naszym produkcie?

Te wątpliwości wyjaśnimy na specjalnym szkoleniu, podczas którego przybliżymy zasoby i ważne funkcjonalności serwisu LEX, które będą dla Państwa pomocne we wdrożeniu nowych regulacji.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

I. NOWOŚCI W LEX OCHRONA ZDROWIA
• Ustawa o jakości w ochronie zdrowia w Sejmie – co czeka podmioty lecznicze?
• Co działo się na przełomie roku? (zmiany w wyrobach medycznych, wdrażanie opieki koordynowanej w POZ, ustawa o medycynie laboratoryjnej)
• Co przyniesie 2023 r.? (Krajowa Sieć Onkologiczna, wzrost minimalnych wynagrodzeń, ustawa o zawodzie ratownika medycznego)
• Harmonogram szkoleń dla placówek medycznych oraz personelu
• Bądź na bieżąco! Specjalne zestawienia ułatwiające śledzenie zmian w prawie ochrony zdrowia

 

II. FUNKCJONALNOŚCI LEX OCHRONA ZDROWIA
• Proste dotarcie do kluczowych dokumentów za pomocą paneli na pulpicie.
• Wyszukiwanie za pomocą wyszukiwarki oraz łatwe zawężanie wyników wyszukiwania.
• Jak szkolić się ze zmian w przepisach w czasie, który Tobie odpowiada? Zapisywanie się na webinary oraz korzystanie z nagrań szkoleń online zawartych w serwisie.
• Jak pracować z aktem prawnym? Nawigacja w ramach aktów, wersje czasowe przepisów, korzystanie z dokumentów merytorycznie powiązanych z przepisem, drukowanie, zapisywanie, wysyłanie.
• Jak korzystać z porad ekspertów merytorycznych?
• Jak bez wysiłku śledzić zmiany w prawie? Alerty – ustawianie automatycznych powiadomień o zmianach w aktach prawnych i/lub przepisach.
• Jak skrócić czas ponownego dotarcia do kluczowych dokumentów? Aktówka – miejsce w serwisie, w którym możesz przechować najistotniejsze dokumenty z LEX.

Prelegenci

Prelegenci

Ewa Pomian - Jażdżewska

Ekspert w zakresie posługiwania się systemami informacji prawnej. Trener z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń biznesowych, produktowych oraz tworzeniu systemów rekrutacji, selekcji  i oceny kadr. Obecnie pełni funkcję trenera w Wolters Kluwer Polska, gdzie wspiera siły sprzedaży w rozwoju efektywności oraz prowadzi cykl webinarów dla użytkowników serwisów LEX. Wykłada także na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Norbert Bonin

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku "Business English" Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W latach 2015-2018 asystent wydawcy LEX Samorząd Terytorialny. Od listopada 2018 r. product manager LEX Ochrona Zdrowia oraz LEX Medica.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 9 lutego 2023r. o godz. 12:00. Potrwa 1h.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 11:00 w dniu szkolenia.​

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

  1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
  2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie.
  3. Po zapisaniu się otrzymasz na maila podanego podczas zapisu e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
  4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
  5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 i 80
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Mozilla Firefox.

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com