Szkolenie online

LEX Ochrona Zdrowia - nowości w zasobach i obsługa serwisu

LEX Ochrona Zdrowia - nowości w zasobach i obsługa serwisu
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Niepewność - chyba to słowo najlepiej oddaje obecną sytuację w polskiej służbie zdrowia. Jak będzie przebiegała IV fala pandemii? Co zmieni ustawa o jakości oraz reforma szpitali z początkiem 2022 r.? W jakiej formie wdrożona zostanie opieka koordynowana w POZ oraz nowe standardy teleporad dla AOS? Czy resort zdrowia znajdzie wspólny język ze strajkującym personelem placówek medycznych i jakie ustalenia wejdą w życie? Wątpliwości po stronie szpitali i przychodni jest sporo, a to zaledwie wycinek problemów z jakimi mierzą się w swojej codziennej pracy.
Co jeszcze się zmieni w prawie ochrony zdrowia? Jakie modyfikacje czekają placówki w najbliższym czasie i jak się na nie przygotować? Dlaczego pomoże Ci w tym w LEX Ochrona Zdrowia i jakie materiały już znajdziesz w naszym produkcie? Te wątpliwości wyjaśnimy na specjalnym szkoleniu! Celem szkolenia online jest przedstawienie Państwu konkretnych zasobów w systemie LEX oraz kluczowych funkcjonalności, które mogą być pomocne w codziennym podejmowaniu decyzji z tego obszaru.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

PROGRAM:


I. NOWOŚCI W LEX OCHRONA ZDROWIA

 • • Zarządzenie jakością w opiece zdrowotnej i wielka reforma szpitalnictwa
 • • Teleporady, opieka koordynowana i inne ważne zmiany dla przychodni
 • • Harmonogram szkoleń oraz nowych publikacji dla placówek medycznych
 • • Co działo się w 2021 r. Podsumowanie najważniejszych zmian i materiałów dostępnych w LEX
 • • Bądź na bieżąco ze zmianami! Specjalne zestawienia ułatwiające śledzenie projektów, nowych komunikatów MZ i NFZ

 

II. FUNKCJONALNOŚCI LEX OCHRONA ZDROWIA

 • Jak dotrzeć do potrzebnych informacji?
 • Zawężanie wyników wyszukiwania
 • Jak korzystać z porad ekspertów? Centrum Pomocy Profesjonalisty – omówienie form i zasad kontaktu z ekspertami merytorycznymi.
 • Jak szkolić się ze zmian w przepisach w czasie, który Tobie odpowiada? Korzystanie z nagrań szkoleń online zawartych w serwisie.
 • Jak pracować z aktem prawnym? Nawigacja w ramach aktów, wersje czasowe przepisów, korzystanie z dokumentów merytorycznie powiązanych z przepisem, drukowanie, zapisywanie, wysyłanie.
 • Jak bez wysiłku śledzić zmiany w prawie podatkowym? Alerty – ustawianie automatycznych powiadomień o zmianach w aktach prawnych i/lub przepisach.
 • Jak skrócić czas ponownego dotarcia do kluczowych dokumentów? Aktówka – miejsce w serwisie, w którym możesz przechować najistotniejsze dokumenty z LEX.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 8 listopada 2021r. o godz. 10:00. Potrwa 1 godzinę

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 9:00 w dniu szkolenia.​

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie.
 3. Po zapisaniu się otrzymasz na maila podanego podczas zapisu e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 i 80
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Mozilla Firefox.

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com