Szkolenie produktowe

Ewidencja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w systemach Progman Rozrachunki / Progman Finanse

Ewidencja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w systemach Progman Rozrachunki / Progman Finanse
Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach komputerowych, dzięki którym nabędą Państwo umiejętności prawidłowego ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży oraz ich księgowania przy wykorzystaniu szablonów.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Progman Rozrachunki oraz Progman Finanse to dedykowane dla sfery budżetowej systemy finansowo-księgowe, które dzięki swoim funkcjonalnościom i wzajemnemu przepływowi danych pozwalają użytkownikom prawidłowo ewidencjonować dokumenty zakupu i sprzedaży oraz je księgować.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

​Podczas szkolenia omówimy:

 

  • konfigurację połączenia systemów do wspólnej bazy danych,
  • tworzenie szablonów księgowania w programie Progman Finanse,
  • wprowadzanie dokumentów sprzedaży i zakupu w programie Rozrachunki z użyciem szablonów księgowania,
  • import dokumentów do programu Finanse z wykorzystaniem kartoteki Poczekalnia,
  • obsługę dekretów utworzonych na podstawie szablonów księgowania.

Cele

Cele

Celem szkolenia jest nabycie zaawansowanych umiejętności pracy z systemami Progman Rozrachunki oraz Progman Finanse.

 

Szkolenie dedykowane jest dla Użytkowników zaawansowanych, którzy opanowali już umiejętność ewidencjonowania danych o kontrahentach, towarach i usługach.

Korzyści

Korzyści

Dzięki udziałowi w warsztatach komputerowych Uczestnicy nabędą umiejętność zaawansowanego wykorzystywania funkcjonalności systemów Progman Rozrachunki oraz Progman Finanse, pozwalającą na maksymalną automatyzację procesów ewidencji dokumentów zakupu i sprzedaży wraz z ich księgowaniem.

Samodzielna praca przy stanowisku komputerowym pod okiem doświadczonego trenera pozwoli również wyjaśnić wszystkie indywidualne wymagania wobec prowadzonych przez Państwa rozliczeń finansowo-księgowych.

Prelegenci

Prelegenci

male

Zespół trenerów z systemów finansowo-księgowych linii Progman

 

Bartłomiej Ciszek - Senior Product Manager

 

Posiada tytuł magistra ekonomii ze specjalizacją Finanse, Audyt i Podatki, który zdobył na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania programów i wsparcia klientów pomaga w zrozumieniu ich potrzeb i błyskawicznej reakcji na stawiane wymagania. Stała współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego przekłada się na ciekawe, cieszące się zadowoleniem uczestników szkolenia. Odpowiedzialność za rozwój programów finansowo - księgowych sprawia, że wykonywana praca jest dla niego wielką przyjemnością. Prywatnie osoba empatyczna z dużym poczuciem humoru. Na co dzień fan sportów zespołowych, sam uwielbiający grać w siatkówkę.

 

Dawid Suprynowicz - Product Manager

 

Posiada wykształcenie kierunkowe w zakresie finansów i rachunkowości, które zdobył na Uniwersytecie Gdańskim. Codzienny kontakt z Klientami oraz uczestniczenie w procesie wsparcia posprzedażowego bezpośrednio przekłada się na jego relewantny udział w rozwoju systemów finansowo-księgowych. Regularnie prowadzone szkolenia oraz wdrożenia dla jednostek sektora finansów publicznych nieustannie poszerzają jego doświadczenie. Stanowi ono uzupełnienie bogatej wiedzy merytorycznej z zakresu finansów oraz księgowości. Prywatnie osoba energiczna, emanująca pozytywną energią. W wolnych chwilach koncentruje się na samodoskonaleniu poprzez regularne uprawianie sportu, w szczególności podnoszenia ciężarów. Interesuje się również beletrystyką kryminalną i sensacyjną.

 

 

 

 

 

 

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Opole - Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji, ul. Głogowska 27 (godz. 10:00-14:00)

SPAWDŹ NA MAPIE>>

 

Poznań - Centrum Szkoleniowe Omega, Biurowiec Omega, ul. J. H. Dąbrowskiego 79 A - XI piętro (godz. 10:00-14:00)

SPRAWDŹ NA MAPIE>>

 

Szczecin - Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Sowińskiego 68 (godz. 10:00-14:00)

SPRAWDŹ NA MAPIE>>

 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Rafał Rymkiewicz

tel. +48 516 005 818

rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Rafał Rymkiewicz, tel. +48 516 005 818, rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com