Szkolenie produktowe

Ewidencja kadrowa jednostek budżetowych w systemie Progman Kadry - warsztaty dla użytkowników początkujących

Ewidencja kadrowa jednostek budżetowych w systemie Progman Kadry - warsztaty dla użytkowników początkujących
Szkolenie dedykowane jest dla tych z Państwa, którzy niedawno rozpoczęli lub dopiero rozpoczną pracę z systemem Progman Kadry. Udział w warsztatach komputerowych, realizowanych przez doświadczonych trenerów, pozwoli Państwu w uporządkowany i przejrzysty sposób opanować zasady ewidencji danych o pracownikach, etatach i obecnościach.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Systemy Progman Kadry i Płace obsługują wszelkie zagadnienia związane z rozliczaniem i wypłacaniem wynagrodzeń. Kontrolują roczną podstawę na ubezpieczenie emerytalne i rentowe, jak również pilnuje progów podatkowych. Posiadają wszelkie potrzebne zestawienia i wydruki: listy, odcinki płacowe, zbiorówki, wykazy nadgodzin, karty wynagrodzeń, pity: 4R, 11, 40 etc. Narzędzia zawarte w programach: Raport 30a KN (umożliwiający przygotowanie raportu o strukturze zatrudnienia i faktycznych wydatkach na wynagrodzenia nauczycieli) oraz Kreatory (wyrównań, list nadgodzin etc.) dodatkowo wspierają jego funkcjonalność.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

W programie warsztatów:

 

1. Wprowadzenie informacji niezbędnych do prawidłowej pracy w programie.

2. Ewidencja danych osobowych / import z płatnika.

3. Nawiązanie stosunku pracy.

4. Zmiana warunków umowy o pracę / historia zatrudnienia.

5. Ewidencja czasu pracy. Kalendarz / harmonogram.

6. Rozliczenie urlopu wypoczynkowego.

7. Rozwiązanie umowy o pracę (w trakcie miesiąca) – prawidłowa ewidencja zwolnienia, rozliczenie, archiwum.

 

 

 

Cele

Cele

Celem warsztatów komputerowych jest nabycie kompleksowej umiejętności pracy z systemem Progman Kadry.

 

Szkolenie dedykowane jest dla Użytkowników początkujących oraz tych, którzy dopiero przystąpią do pracy z systemami.

Korzyści

Korzyści

Dzięki udziałowi w warsztatach komputerowych nabędą Państwo umiejętność zaawansowanego wykorzystywania wszystkich funkcjonalności systemu Progman Kadry zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i specyfiką Państwa zakładu pracy.

Samodzielna praca przy stanowisku komputerowym pod okiem doświadczonego trenera pozwoli również wyjaśnić wszystkie indywidualne wymagania wobec prowadzonych przez Państwa jednostkę rozliczeń kadrowo.

Eksperci

Eksperci

male

Zespół trenerów z systemów kadrowo-płacowych linii Progman

 

Klaudia Hawro - Product Manager

 

Absolwentka studiów magisterskich i podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Szczecińskiego i Wyższej Szkoły Komunikacji Społecznej w Gdyni na kierunkach: Administracja, Zarządzanie Jakością i Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Trener i doradca w zakresie obsługi systemów kadrowo-płacowych Wolters Kluwer SA. Z zapałem i entuzjazmem prowadzi szkolenia oraz warsztaty praktyczne w wieloosobowych grupach słuchaczy.

W wolnym czasie pilnie śledzi poczynania bohaterów literatury kryminalnej oraz często podejmuje sportowe wyzwania na szlakach rowerowych.

 

Agnieszka Reda - Specjalista ds. szkoleń i wdrożeń

 

Absolwentka studiów wyższych na Akademii Podlaskiej w Siedlcach na kierunki zarządzanie i marketing. Ukończyła Studium Ekonomiczne na kierunku rachunkowość. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w działach kadrowo-płacowych dużych korporacji zatrudniających kilka tysięcy pracowników o specyfice handlowo-usługowej jak również produkcyjnej. Uczestniczyła w procesie wdrażania systemów kadrowo-płacowych oraz czasu pracy. Prowadzi szkolenia od ponad 15 lat. Pracowała jako nauczyciel-wykładowca w szkole policealnej. Jest ekspertem z tematów wynagrodzeń, czasu pracy, ubezpieczeń i kadr. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą popartą literą prawa oraz praktycznymi przykładami z jej codziennego doświadczenia w dziale kadr i płac.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Lokalizacja szkolenia:

 

Wrocław - Centrum Szkoleniowe Copernicus, ul. Inowrocławska 56 (godz. 9:00-15:00)

 

SPRAWDŹ NA MAPIE>>

 

 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Rafał Rymkiewicz

tel. +48 516 005 818

rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
360,00 zł/ os netto ( 442,80 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
Wkrótce nowe terminy
Czas trwania:
6 godzin

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Rafał Rymkiewicz

tel. +48 516 005 818

rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com