webinar
9:00-11:30 25.04.2024

Praktyczne funkcjonalności w rozliczeniach kadrowo-płacowych w systemach Progman Kadry, Płace - część 2

Praktyczne funkcjonalności w rozliczeniach kadrowo-płacowych w systemach Progman Kadry, Płace - część 2
Cena
220,00 zł/ os netto
(270,60 zł/os brutto)

Klienci posiadający aktywny płatny Pakiet Infolinii mogą skorzystać ze szkolenia bezpłatnie w ramach dostępnego limitu webinariów. W tym celu należy zwrócić się o nadanie kodu dostępu drogą mailową na adres: szkolenia.progman@wolterskluwer.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie numeru ID Klienta.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

  1. Ewidencja i rozliczenie nieobecności.
  2. Import e-ZLA.
  3. Wypłata ekwiwalentu za urlop i odprawy emerytalno – rentowej.
  4. Naliczanie 13tki DWR.
  5. PPK - wprowadzanie składek w module Kadry oraz naliczanie i odprowadzanie w module Płace.
  6. Rozwiązanie umowy o pracę - prawidłowa ewidencja zwolnienia, rozliczenie, archiwum, świadectwo pracy.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Klienci posiadający aktywny Pakiet Infolinii mogą skorzystać ze szkolenia bezpłatnie w ramach dostępnego limitu webinariów. W tym celu należy zwrócić się o nadanie kodu dostępu drogą mailową na adres: szkolenia.progman@wolterskluwer.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie numeru ID Klienta.

 

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online zalecamy korzystanie z następującego sprzętu:

  • Komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80,
  • Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności połączenia zalecamy użycie standardowego kabla ethernet (sprawdzić prędkość można za pomocą testera (link),
  • Aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Mozilla Firefox, Google Chrome),
  • Włączone dźwięki głośnika w przypadku laptopa lub podłączone i włączone zewnętrzne urządzenie do transmisji dźwięku (głośnik/słuchawki) w przypadku komputera PC.

 

Przed szkoleniem zalecamy aby przeprowadzić Test swojego komputera (kamera i mikrofon w przypadku tego szkolenia nie są wymagane).

 

W przypadku braku możliwości opłacenia szkolenia online w momencie rejestracji, prosimy o przesłanie na adres PL-szkolenia.progman@wolterskluwer.com pisemnej prośby o płatność po szkoleniu.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Fabian Bach

tel. +48 600 483 790

fabian.bach@wolterskluwer.com

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
220,00 zł/ os netto ( 270,60 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
25.04.2024 , 9:00-11:30
Czas trwania:
2,5 godziny

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Fabian Bach

tel. +48 600 483 790

fabian.bach@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com