Szkolenie online
11:00-12:30 24.11.2020, 11:00-12:30 16.12.2020

Progman Majątek Web. Część II - inwentaryzacja

Progman Majątek Web. Część II - inwentaryzacja
Szkolenie dedykowane jest dla tych z Państwa, którzy w ramach użytkowania systemu Progman Majątek Web odpowiedzialni są za prowadzenie inwentaryzacji.
Cena
79,00 zł/ os netto
(97,17 zł/os brutto)

Progman Majątek Web zapewnia w pełni automatyczne przygotowanie i rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. Umożliwia prowadzenie ewidencji oraz amortyzacji składników majątku oraz sprawne zarządzanie posiadanymi aktywami.

 

Bezpłatnie w szkoleniu mogą wziąć udział Klienci posiadający płatny Pakiet Infolinii, zgodnie z limitem dostepnych webinariów. W celu otrzymania bezpłatnego dostepu prosimy o kontakt pod adresem szkolenia.progman@wolterskluwer.pl, potwierdzając w wiadmości swoje ID Klienta. 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

1. Sposoby znakowania majątku jednostki.

 

2. Zasady przeprowadzania inwentaryzacji:

 

a) pojęcie, sposoby i terminy prowadzenia inwentaryzacji składników majątku trwałego i wyposażenia,

b) przygotowanie dokumentacji (zarządzanie, harmonogram prac, oświadczenia osób itp.),

c) metody prawidłowej inwentaryzacji (komisje inwentaryzacyjne, osoby odpowiedzialne itp.),

d) tworzenie arkuszy spisu z natury,

e) rozliczanie niedoborów i nadwyżek poinwentaryzacyjnych.

 

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Klienci posiadający aktywny płatny Pakiet Infolinii mogą skorzystać ze szkolenia bezpłatnie w ramach dostępnego limitu webinariów. W tym celu należy zwrócić się o nadanie kodu dostępu drogą mailową na adres: szkolenia.progman@wolterskluwer.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie numeru ID Klienta.

 

Instrukcja uzyskania bezpłatnego dostępu do szkolenia online dla posiadaczy płatnego Pakietu Infolinii.

 

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online wymagane jest posiadanie następującego sprzętu:

  • Komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80,
  • Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności połączenia zalecamy użycie standardowego kabla ethernet (sprawdzić prędkość można za pomocą testera (link),
  • Aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Mozilla Firefox, Google Chrome),
  • Włączone dźwięki głośnika w przypadku laptopa lub podłączone i włączone zewnętrzne urządzenie do transmisji dźwięku (głośnik/słuchawki) w przypadku komputera PC.

 

Zalecamy również aby przed szkoleniem przeprowadzić Test swojego komputera. W przypadku niniejszego szkolenia test kamery i mikrofonu może dać wynik ujemny, gdyż te media nie będa potrzebne.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Rafał Rymkiewicz

tel. +48 516 005 818

rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

Informacje o cenie i terminach

Cena szkolenia:
79,00 zł/ os netto ( 97,17 zł/os brutto )
Termin i miejsce:
24.11.2020 , 11:00-12:30
16.12.2020 , 11:00-12:30
Czas trwania:
1,5 godz.

Zgłoszenia

Kontakt w sprawie szkolenia:

Rafał Rymkiewicz

tel. +48 516 005 818

rafal.rymkiewicz@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com