Szkolenie online

Serwisy BHP - zawartość i funkcjonalności

Serwisy BHP - zawartość i funkcjonalności
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

W styczniu 2018 r. zostało opublikowane rozporządzenie dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym, które zacznie obowiązywać od 10 sierpnia. Akt ten wprowadzi wiele zmian, które z jednej strony stanowić będą doprecyzowanie istniejących obecnie zapisów, z drugiej ograniczą uprawnienia nabyte przed 10.08.2018 r.

 

Co więcej, 25 maja br. zaczęły obowiązywać przepisy RODO, które w znacznym stopniu wpłynęły na działalność każdego pracodawcy. Wśród zbiorów danych osobowych BHP wyróżnić należy przede wszystkim zbiór utworzony w ramach ustalania przyczyn oraz okoliczności wypadku i w tym kontekście nowa regulacja wzbudza wiele wątpliwości.


Aby ułatwić śledzenie wszystkich zmian, zapraszamy na bezpłatne szkolenie online.
Jego celem jest przedstawienie konkretnych zasobów w systemie LEX, które mogą być pomocne w codziennej pracy specjalistów ds. BHP, w szczególności komentarze i poradniki autorów oraz merytoryczne szkolenia online. Duży nacisk zostanie położony na sposoby dotarcia do poszukiwanych dokumentów.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

1. Omówienie zasobów i metod dotarcia do wszystkich dokumentów na poniższych przykładach:
• uprawnień do kierowania wózkami jezdniowym,
• wpływu RODO na obowiązki pracodawcy w zakresie dokumentacji powypadkowej,
• kwalifikacji zdarzeń wypadkowych,
• bezpieczeństwa przy pracach alpinistycznych,
• uprawnień pracowników oraz obowiązków pracodawców podczas upałów,
2. Dostosowywanie ustawień systemu LEX do własnych preferencji (otwieranie dokumentów w nowej zakładce, dzielony ekran).
3. Tworzenie skrótów na stronie startowej kierujących do nowości oraz najważniejszych dokumentów z zakresu zamówień publicznych PANEL Z WIADOMOŚCIAMI/NOWOŚCIAMI/ ZE SZKOLENIAMI/ PORADNIKAMI
4. Praca z aktem prawnym i dokumentami powiązanymi (wersje czasowe, śledzenie zmian, drukowanie, wysyłanie)
5. Zasady korzystania z konsultacji merytorycznych z ekspertem (zadawanie pytań drogą mailową, infolinia merytoryczna).
6. Przechodzenie do archiwalnych lub oczekujących wersji aktów prawnych.
7. Alerty dotyczące zmian w prawie

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 14 czerwca 2018 r. o godzinie 14:00. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 13:00 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer - wymagana rejestracja. 

 

Czas trwania szkolenia: 75 minut. 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com