Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. ma wieloletnie doświadczenia w organizowaniu szkoleń zamkniętych (dla pracowników jednego podmiotu).  Szkolenia te odbywają się, gdy pracodawca chce przeszkolić większą grupę. Jest to doskonały sposób, aby cała uwaga trenera skupiona była na ich konkretnej sytuacji. Zwykle są poprzedzone wnikliwą analizą potrzeb i oczekiwań, a przebieg sesji jest przygotowywany zgodnie z preferencjami klienta.

 

Zalety szkoleń zamkniętych:

  • Mają charakter „szytych na miarę”, dostosowanych do potrzeb danej organizacji
  • Są doskonałą okazją do wypracowania w trakcie sesji szkoleniowej konkretnych procedur działania
  • Sprzyjają omówieniu zagadnień poufnych w organizacji
  • Odbywają się w dogodnym miejscu i czasie (najczęściej w siedzibie Klienta)
  • Są korzystniejsze cenowo od szkoleń otwartych
  • Sprzyjają integracji zespołu

Jeśli mają Państwo potrzeby przeszkolenia pracowników z Państwa organizacji to zachęcamy do kontaktu. Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa ofertę. 

Adres do korespondencji:
(na który odeślemy przygotowaną dla Państwa ofertę szkolenia zamkniętego)
* - pola wymagane

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com