Szkolenie online

Praca z zespołem w konflikcie

Praca z zespołem w konflikcie
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Szkoła to miejsce nieustannych dialogów, dogadywania się, poróżnień, wypracowywania rozwiązań, ale też występowania sytuacji konfliktowych, które mogą pojawiać się na wielu bardzo zróżnicowanych polach. Na linii: nauczyciel-nauczyciel, nauczyciel- dyrekcja, nauczyciel-rodzice, nauczyciel-uczeń czy też uczeń-uczeń. Co więcej konsekwencją części sytuacji konfliktowych (np. nauczyciel-uczeń) może być nowy obszar nieporozumień (np. nauczyciel-rodzic czy nauczyciel-nauczyciel). Zważywszy, że sytuacja konfliktowa jest czymś naturalnym, warto zastanowić się nie nad tym, kto lub co jest ich przyczyną, ale jak w ich trakcie postępować.

Webinarium ma na celu dostarczenie informacji na temat najczęstszych powodów pojawiania się sytuacji konfliktowych oraz poznanie mechanizmów radzenia sobie w każdej z nich.  Poza poznaniem mechanizmów i sposobów reagowania szkolenie, dostarczy również opisu podstawowych technik komunikacyjnych ułatwiających zażegnywanie czy wychodzenie z sytuacji konfliktowych, a także zapoznanie się z kluczową                           metodą rozwiązywania konfliktu dr. Thomasa Gordona.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Dzięki szkoleniu dowiesz się:

 

  • Czy konflikt jest nieuchronny i musi się kończyć jednoznacznym uznaniem tego, kto jest winny i w jaki sposób powinien za spowodowaną sytuację zapłacić?
  • Co powoduje osobami, które inicjują, angażują się i nie potrafią wyjść z sytuacji konfliktowe?
  • W jaki sposób postępować w sytuacji pojawiania się sygnałów możliwego konfliktu?
  • Jakie techniki, mechanizmy komunikowania się prowokują, a jakie ograniczają i sprzyjają rozwiązaniu sytuacji konfliktowej (5 poziomów komunikowania się P. Colemana, 4 kroki asertywnego rozwiązywania problemów P. Butler)?

 Szkolenie skierowane jest do:

 

  • Nauczycieli zainteresowanych poznawaniem skutecznych metod radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • Dyrektorów szkół zainteresowanych poznaniem metod zarządzania sytuacjami konfliktowymi w swoich organizacjach

Prelegenci

Prelegenci

male

Jarosław Kordziński

ekspert, szkoleniowiec, stały współpracownik "Dyrektora Szkoły". Specjalizuje się m.in. w organizacji pracy szkoły, nadzorze pedagogicznym i zarządzaniu oświatą. Autor licznych projektów, szkoleń oraz artykułów i książek z zakresu nadzoru pedagogicznego, metod pracy wychowawczej, współpracy z rodzicami, planowania i realizacji własnego rozwoju, zarządzania placówkami oświatowymi.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 17 grudnia 2019 r. o godzinie 8:30. 

 

Zapisy prowadzone są do godziny 7:30 w dniu szkolenia.​

 

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów: LEX Prawo Oświatowe Standard/ Optimum/ Premium

 

By zapisać się bezpłatnie na szkolenie online, prosimy przed zapisem o wylogowanie się z produktu lex.

 


WAŻNE!


Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay).  

 

 


Jakie są wymagania techniczne, aby móc uczestniczyć w szkoleniu online?

Aby móc komfortowo korzystać ze szkoleń online zalecamy korzystanie z następującego sprzętu:

komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4, 2GB pamięci RAM oraz otwarte porty 1935, 443 oraz 80.

 

Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s - dla zapewnienia stabilności aktualna wersja przeglądarki (zalecamy Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer) oraz wtyczki Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com