Prowadzenie rozmów derekrutacyjnych jako jedno z zadań dyrektora szkoły

Prowadzenie rozmów derekrutacyjnych jako jedno z zadań dyrektora szkoły
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy dotyczącej zwolnień pracowniczych i doskonalenie umiejętności w tym zakresie Szkolenie składa się z dwóch części. Pierwsza część wprowadza w problematykę zwolnień pracowników. Druga zostanie w całości poświęcona zagadnieniu prowadzenia rozmowy derekrutacyjnej. 
 

Szczegóły szkolenia

Program

Program

Część I

  1. Wpływ derekrutacji na społeczne funkcjonowanie szkoły.
  2. Przyczyny odejść pracowników.
  3. Kryteria wyboru pracowników do zwolnienia.
  4. Etapy przeżywania utraty pracy.


Część II

  1. Rozmowa ze zwalnianym pracownikiem jako przykład procesu komunikacji.
  2. Warunki organizacyjne prowadzenia rozmowy derekrutacyjnej.
  3. Etapy rozmowy derekrutacyjnej.

Prelegenci

Prelegenci

female

Katarzyna Trawińska

doktorankta UE we Wrocławiu, certyfikowany przez Ernst&Young asesor AC/DC (metody oceny i rozwoju pracowników), pedagog/nauczyciel dyplomowany z dwudziestoletnim stażem pracy i doświadczeniem w pełnieniu funkcji kierowniczej w szkole, autorka kilkunastu artykułów opublikowanych m. in. w "Dyrektorze Szkoły" (cykl artykułów o narzędziach selekcji, obecnie o ewolucji funkcji personalnej i jej poszczególnych modelach)

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia:
PL-szkolenia@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

 

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com