Szkolenie online

Wynagradzanie pracowników samorządowych ze szczególnym uwzględnieniem zmian od 19 maja i 1 lipca 2018 r.

Wynagradzanie pracowników samorządowych ze szczególnym uwzględnieniem zmian od 19 maja i 1 lipca 2018 r.
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

19 maja br. weszło w życie nowe rozporządzenie w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych. Co zmieniło się w związku z tym w zasadach wynagradzania pracowników samorządowych?

Szczegóły szkolenia

Program

Program

1. W jaki sposób zmienia się minimalny poziom wynagrodzenia zasadniczego ustalony w kategoriach zaszeregowania i minimalne wymagania kwalifikacyjne niezbędne do wykonywania pracy na określonym stanowisku?
2. Jakie są nowe warunki przyznawania i wypłacania dodatku za wieloletnią pracę?
3. Co zmieniło się w zasadach ustalania prawa do nagrody jubileuszowej i jej wypłacania?
4. Jakie jest wynagrodzenie prowizyjne w przypadku gdy sprawa egzekucyjna jest przydzielona do realizacji więcej niż jednemu pracownikowi samorządowemu?
5. Kto po zmianach ma prawo do odprawy emerytalno-rentowej i jakie są warunki na jakich wlicza się poprzednie okresy zatrudnienia?
6. Obniżenie od 1 lipca 2018 r. – średnio o 20% - minimalnego i maksymalnego wynagrodzenia zasadniczego osób zatrudnionych na podstawie wyboru albo powołania w jednostkach samorządu terytorialnego lub związkach jednostek samorządu terytorialnego.


Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać w trakcie szkolenia online, które odbędzie się 20 czerwca 2018 r. o godz. 14.00. Szkolenie poprowadzi Pani Barbara Tomaszewska, doradca podatkowy, specjalizująca się w zagadnieniach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, wykładowca na kursach i szkoleniach dotyczących zagadnień kadrowo-płacowych, planowania i rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, autorka licznych artykułów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Prelegenci

Prelegenci

Barbara Tomaszewska

Doradca podatkowy, specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Departamencie Kadr i Płac dużej korporacji ubezpieczeniowej. Obecnie od 2007 r. prowadzi kancelarię zajmującą się obsługą kadrowo-płacową firm. Od kilku lat wykładowca na kursach i szkoleniach dotyczących zagadnień kadrowo-płacowych, planowania i rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń. Autorka licznych artykułów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Organizator

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.  

 

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia online i konferencje.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Szkolenie online odbędzie się 20 czerwca 2018 r. o godzinie 14:00. 
 

Zapisy prowadzone są do godziny 13:00 w dniu szkolenia.  


Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

 

Szkolenie online jest bezpłatne dla klientów Wolters Kluwer, którzy posiadają przynajmniej jeden z wymienionych produktów:  Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Silver/Gold/Prestige; Serwis HR Gold/Prestige; HR Premium; Kadry Optimum/Premium; BHP Optimum/Premium; Vademecum Głównego Księgowego Silver/Gold/Platinum; Vademecum Głównego Księgowego Administracja Silver/Gold; Vademecum Głównego Księgowego Oświata Silver/Gold; Vademecum Dyrektora Finansowego; Vademecum Doradcy Podatkowego; Vademecum Biegłego Rewidenta; Finanse Premium; Księgowość Optimum/Premium; Księgowość w Administracji Optimum; Context Podatki; Navigator Procedury Podatkowe; Gamma Biznes; Urząd i Obywatele Standard/Optimum/Premium

 

WAŻNE
Udział płatny w szkoleniu online jest możliwy tylko po dokonaniu płatności online (metoda płatności Dotpay). 

Kontakt

Kontakt

Kontakt w sprawie szkolenia:

Organizatorzy i partnerzy

Organizator

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:
Magdalena Karasek, magdalena.karasek@wolterskluwer.com

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia online:
magdalena.karasek@wolterskluwer.com

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com