Szkolenie online

Role a stanowiska - nowy kierunek w projektowaniu skutecznych systemów wynagrodzeń

Role a stanowiska - nowy kierunek w projektowaniu skutecznych systemów wynagrodzeń
W chwili obecnej nie mamy ustalonego terminu szkolenia,
skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy organizować to szkolenie ponownie

Efektywne organizacje opierają swoje funkcjonowanie na solidnych fundamentach. Budują struktury organizacyjne oparte na procesach, projektach i rolach. Stanowiska są poziomem dojrzałości pracownika w roli. Takie podejście zwiększa zwinność organizacji, pozwala w pełni wykorzystać potencjał pracowników i skutecznie ich motywować do realizacji celów biznesowych. W połączeniu z dobrze skonstruowanym systemem wynagradzania stanowi trwałą przewagę konkurencyjną firmy.

Trwające prace Unii Europejskiej nad dyrektywą w sprawie przejrzystości wynagrodzeń skłaniają organizacje do poszukiwania metod tworzenia transparentnych systemów wynagradzania. Nowy akt prawny zakłada obowiązek informowania osób ubiegających się o pracę o wysokości oferowanego wynagrodzenia oraz prawo do informacji o poziomie wynagrodzenia pracowników wykonujących taką samą pracę. Pracownicy będą mieli prawo do odszkodowania z tytułu dyskryminacji płacowej. Jeżeli projekt zostanie przyjęty, państwa członkowskie będą miały 2 lata na dostosowanie swoich regulacji wewnętrznych do nowych norm. Architektura stanowisk oparta na rolach jest jednym z kierunków budowy przejrzystych systemów wynagradzania.

Szczegóły szkolenia

Program

Program

W trakcie szkolenia online omówione zostaną następujące zagadnienia:

 

1. Budowa skutecznych systemów wynagrodzeń – teoria i praktyka

 • cel systemu wynagrodzeniowego
 • schemat budowy systemu wynagrodzeń
 • model Total Rewards

2. Architektura stanowisk – fundament systemu wynagrodzeń

 • dlaczego „job architecture"
 • model Architektury Stanowisk

3. Role a stanowiska

 • geneza ról organizacyjnych
 • pojęcie roli
 • role a stanowiska
 • model rozwoju w roli
 • mapa stanowisk

Prelegenci

Prelegenci

Joanna Liksza

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menedżerskich w organizacjach krajowych i międzynarodowych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego (MBA). Trenerka biznesu. Specjalizuje  się w budowie, informatyzacji  i transformacji działów HR. Przez ostatnie piętnaście lat nieprzerwanie kierowała zespołami kadrowo-płacowymi,  odpowiadając za budżet wynagrodzeń i całokształt zagadnień kadrowo-płacowych.  Tworzyła regulaminy, polityki i procedury,  prowadziła negocjacje z partnerami społecznymi,  reprezentowała  pracodawców wobec organów kontroli  i przed sądami pracy.  Aktualnie  prowadzi  własną firmę  „ProPeople” Centrum Usług HR.

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Termin i czas trwania

Szkolenie odbędzie się 20 maja 2021r. o godz. 12:00. Potrwa 1 godzinę, max 75 minut.

 

Zapisy

Zapisy prowadzone są do godz. 11:00 w dniu szkolenia.​

Mail z linkiem do szkolenia zostanie wysłany na dzień przed i w dniu szkolenia.

Ze względów bezpieczeństwa rejestracja na webinar jest dwustopniowa i odbywa się w 5 krokach:

 1. Najpierw zaloguj się do Twojego produktu LEX (przycisk Zaloguj się na górze tej strony).
 2. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zapisz się”, który pojawi się w prawym górnym rogu na tej stronie mailem i danymi do których jest przypisana licencja Lex.
 3. Po zapisaniu się otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację (nie odpowiadaj na niego).
 4. Dzień przed oraz w dniu szkolenia otrzymasz e-mail z linkiem kierującym do webinaru. Zdarza się, że wiadomości z linkiem do szkolenia trafiają do folderu SPAM. Prosimy o jego sprawdzenie.
 5. Kliknij w link i poczekaj na rozpoczęcie webinaru.

 

Wymagania techniczne
- komputer z procesorem co najmniej 2GHz Pentium 4 oraz 2GB pamięci RAM
- Internet o prędkości pobierania co najmniej 1Mb/s
- dla zapewnienia stabilności połączenia sugerujemy korzystanie z przeglądarki CHROME lub Mozilla Firefox
- wtyczka Adobe Flash, głośniki lub słuchawki.

 

Po szkoleniu

Nagranie webinaru będzie bezpłatnie dostępne w Twoim produkcie LEX. Aby je obejrzeć, kliknij w kategorię Zasoby (menu po lewej stronie ekranu głównego LEX). Następnie wybierz Komentarze i publikacje. Odnośnik do nagrań to kategoria Szkolenia online.

 

 

Dla kogo szkolenie

Dla użytkowników LEX

Szkolenie jest bezpłatne dla klientów, którzy posiadają jeden z poniższych programów LEX:

LEX HR

 

 

Sprawdź, czy posiadasz jeden z tych produktów. Zaloguj się do LEX i wybierz kategorię Mój LEX w menu po lewej stronie ekranu głównego. Po kliknięciu wyświetli Ci się nazwa produktu/ów LEX, którego jesteś użytkownikiem.

 

Osoby niebędące naszymi klientami (płatne szkolenia)

Jeśli nie jesteś użytkownikiem LEX, serdecznie zapraszamy do płatnego udziału w szkoleniu. Wystarczy, że zapiszesz się na tej stronie, a następnie zapłacisz za szkolenie metodą Dotpay- jedyna metoda płatności za szkolenie jaką realizujemy (kliknij w czerwoną ramkę na górze tej strony). Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę na szkolenie specjalnie dla twojej firmy (jako szkolenie zamknięte)

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami aby dopytać kiedy będziemy to szkolenie organizować ponownie

Wyślij zapytanie
Kontakt w sprawie szkolenia:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Ogólna infolinia: 801 04 45 45

 

Szkolenia Progman:
szkolenia.progman@wolterskluwer.pl

Szkolenia Kancelaria Notarialna:
PL-szkolenia.zam@wolterskluwer.com

 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com